Firma Antom rozwiazania dla zieleni - Profesjonalnie dla przemyslu i zieleni

zieleń +48 (32) 355 00 45, kom. +48 608 200 204,
pompy uszczelnienia +48 (32) 355 00 46,
kom. +48 792 939 451, e-mail: biuro@antom.pl
Przejdź do treści
PROFESJONALNY SPRZĘT DO PIELĘGNACJI ZIELENI I SPRZĄTANIA

Rębak Forst ST6P
Logo Forst
Rębaki stworzone przez firmę Forst w oparciu o jej wieloletnie doświadczenie z dystrybucją i serwisem rębaków innych renomowanych producentów.

Först ST6P jest najszybszą, najbardziej agresywną i najsolidniejszą maszyną w swojej klasie, co czyni ją najlepiej sprzedającym się rębakiem benzynowym o rozmiarze 6 cali w Wielkiej Brytanii i Europie.

Sercem maszyny jest znany w branży system rolek podających FörstGrip i system koła rębakowego Först, które zapewniają tej maszynie niezrównaną wydajność w przetwarzaniu wszystkich rodzajów materiałów.
ST6P jest wyposażony w potężny i bardzo wydajny silnik benzynowy Vanguard 37 KM V-Twin, idealnie dopasowany do pojemności maszyny, dzięki czemu jest szybkostrzelną, ale niezwykle oszczędną maszyną dzięki technologii elektronicznego wtrysku paliwa (EFI).

Koncentrując się na jakości i trwałości, ST6P wykorzystuje tę samą komorę rozdrabniania, koło rębakowe, system rolek podających i kosz zasypowy , co jego starszy brat, ST6D, ale ma solidne pokrywy z GRP, krótsze podwozie i znacznie lżejszy silnik benzynowy. Próg wagi 750 kg dla kierowców bez prawa jazdy kategorii B+E. Wystarczy kategoria prawa jazdy B.
Traktor Ventrac 4500Y
Logo Ventrac
Ventrac - zapewne najbardziej wszechstronne traktory wielozadaniowe, które równocześnie moga pokonywać skarpy i nachylenia do 58%.

Wielozadaniowość Made in the USA. Ponad 30 różnego, profesjonalnego, dedykowanego osprzętu, który montuje się na szybkozłącza w ciagu paru minut (czasami sekund). Mogą poruszać się na ośmiu kołach co w połączeniu z bardzo niskim środkiem ciężkości czyni je w praktyce nie do przewrócenia. Ten traktor prędzej zsunie sie ze stoku niż wywróci.
Nisko położony środek ciężkości i 8 kół pozwala pokonywać pochylenia i skarpy do 58% a system przenoszenia ciężaru osprzętu na sam traktor, jeszcze wspomaga stabilność pracy na skarpach.

Potrzebujesz bezpieczniejszego rozwiązania do pracy na nachyleniach?  Ventrac 4500 wyposażony w podwójne koła zapewnia większe bezpieczeństwo i stabilność w terenie.
Osiem kół, to nie tylko stabilność ale też minimalne naciski na teren. Jeżeli teren jest podmokły a pracujesz rozsądnie, nie utopisz sprzętu i nie zniszczysz terenu na którym pracujesz.
Dzięki temu firmy zajmujace się utrzymaniem zieleni mogą pracować w więcej dni w roku bo nie ograniczaja ich okresy deszczu i trudniejszych warunkow terenowych.
Wszystko pomyślanie jest tak aby sprzęt przezbroić szybko i bez konieczności używania specjalistycznych narzędzi i nadmiernej siły.
Ciągnik KIOTI PX9020
Logo Kioti
Kioti - markowe ciągniki koreańskiej firmy Daedong, która jest bardzo znana w wielu krajach zachodnich a od prawie 20 lat obecna jest również w Polsce.

Teraz dzięki nowemu dystrybutorowi ze wzmożona siłą promowane są ponownie u nas. Wiele pracujących od lat w terenie ciagników Kioti, stanowi "żywą" reklamę i potwierdzenie wysokiej trwałości, niezawodności, ekonomiki, ergomomii pracy i wygody użytkowania. Możemy to potwierdzić na bazie ciągników, które trafiają do naszej firmy na przeglądy.
Szeroka paleta model ciagników Kioti, pozwoli każdemu użytkownikowi dobrać najbardziej odpowiedni do swoich potrzeb model.
Różnorodne konfiguracje, pozwalają dobrać najbardziej dopasowane i optymalne rozwiazania w zakresie ciągnika i osprzętu.  
Jakość tych ciągników i własności użytkowe sprawiły, że bardzo chętnie są wybierane przez klientów indywidualnych jak i firmy zajmujące się szerokim zakresem świadczonych usług.
Wszędzie tam gdzie zwraca się uwagę na koszty pracy, wydajność i eliminację nieprzewidzianych przestojów ciagniki te sprawdzają się doskonale.  
Dynamiczne wzrosty sprzedaży i wysokie oceny użytkowników są najlepszym dowodem ich jakości.Farmtrac 6075E PRO
Logo Farmtrac
Farmtrac - ciagniki o doskonale zrównoważonej relacji cena do jakości. Oferują ekonomiczne ale równocześnie sprawdzone rozwiazania pozwalając odświeżyć swój park maszynowy nie rujnując budżetu. Ponad 20 lat obecności na polskim rynku o czymś świadczy.

Dodatkowym atutem jest fakt, że część produkcji zlokalizowana jest w Polsce w znanym z zamiłowania do muzyki country, Mrągowie. Mrągowo warto również odwiedzić nie tylko ze względu na fabrykę Farmtrac ale również urokliwe miejsca do spacerów, żeglowania i innych sportów wodnych  oraz trasy rowerowe.
Przez ostatnie lata, Farmtrac regularnie poszerza swoją ofertę ciągników, dopasowując się do wymagań klientów.
Dzięki szerokiej gamie oferowanych ciągników Farmtrac zyskuje coraz wiekszą ilość zadowolonych z ich pracy użytkowników.
Liczne filmy publikowane przez naszych klientów pozwalają zapoznać się z ich pracą w rzeczywistych warunkach codziennych działań.
Przyjedź do nas a pokażemy Ci dlaczego warto je wybrać.
Przyczepa ForeSteel
Logo Foresteel
ForeSteel - to nie tylko przyczepy, to cały system rozszerzania funkcjonalności traktorów ogrodowych, ciągników, pojazdów ATV (quadów), UTV (pojazdy użytkowe)

Od lekkich przyczep z hydraulicznym wywrotem o ładowności 600 kg, solidnych wywrotek o ładowności 1600 kg, wielofunkcyjnych przyczep z wywrotem hydraulicznym najwyższej jakości FT-2200 i FT-2500 do przyczep z osią tandemową z wywrotem trójstronnym. FT-600 ma wiele do zaoferowania. Lekka hydrauliczna przyczepa wywrotka z zabudową platformową.

FT-1600 i  FT-2200 to jednoosiowe przyczepy z hydraulicznym wywrotem o ładowności 1600 kg, 2200 kg do traktorów, ładowarek, ATV (quadów) i UTV (pojazdy użytkowe).
Kiedy drogi zaczynają wyglądać na nierówne lub musisz często zjeżdżać z drogi, nadszedł czas, aby rozważyć FT-1600 OFFROAD lub FT-2500
Wywrot na trzy strony, szerokie opony o podwyższonej odporności na przebicie, otwierane i zdejmowane panele boczne, możliwość przekształcenia go w platformę to tylko niektóre z powodów, dla których FT-2500 OFFROAD jest świetnym wybórem.

Rider Husqvarna 525D
Logo Husqvarna
Husqvarna - to marka z długą tradycją produkcyjną. Wszechstronny asortyment od maszyn amatorskich do maszyn profesjonalnych.

Od renomowanych pilarek, wykaszarek, kosiarek spalinowych, akumulatorowych po traktory ogrodowe i ridery. Podążając za rozwojem technologii Husqvarna od ponad 20 lat dostarcza roboty koszące ułatwiające bezwysiłkowa obsługę w zakresie koszenia. Kosiarka automatyczna zadba o Twój komfort, wyręczając Cię w ciężkiej pracy poprawiając równocześnie jakość trawnika poprzez odpowiednia jego pielęgnację.
Inteligentny robot koszący będzie dbać o jakość Twojego trawnika w taki sposób, że będziesz zdumiony efektami.
Co powiesz na to, że będziesz w stanie uzyskać informacje o stanie swoich maszyn jednym kliknięciem? Tak właśnie będzie dzięki usługom Husqvarna Fleet Service.
Otrzymasz informacje, które pomogą Ci w podjęciu najlepszych i najbardziej opłacalnych decyzji dotyczących Twojej firmy.
To elastyczne narzędzie zostało stowrzone, aby dostosować się do potrzeb Twojej firmy.
Możesz monitorować swoje maszyny ale również uzyskać wiedzę potrzebną do poprawy warunków pracy i wydajności.
Z tak szerokiego zakresu urządzeń z pewnością dobierzemy odpowiedni i optymalny sprzęt.
Logo Milwaukee
Milwaukee - to marka z długą tradycją produkcyjną. Wszechstronny asortyment maszyn profesjonalnych.

Od renomowanych pilarek, wykaszarek, kosiarek akumulatorowych po elektronarzędzia i inne produkty akumulatorowe.
Milwaukee
Logo Cub Cadet
Cub Cadet - to marka z długą tradycją. Wszechstronny asortyment od maszyn amatorskich do maszyn profesjonalnych.

Od renomowanych pilarek, wykaszarek, kosiarek spalinowych, akumulatorowych po traktory ogrodowe i ridery.
Traktor Cub Cadet XT2
Logo Stiga
Stiga - to również marka z długą tradycją produkcyjną. Wszechstronny asortyment od maszyn amatorskich do maszyn profesjonalnych.

Pomysłem na sukces Stiga jest sprzedaż “nowatorskich i dobrze zaprojektowanych wyrobów, z reklamą lepszą niż reklama konkurencji”. Idea ta przyświecała całej działalności biznesowej Stiga.
Wyroby marki Stiga można znaleźć w ponad 80 krajach świata, w tym w Australii, Wenezueli, Zambii, Montenegro, Liechtensteinie i Taiwanie.
W 2021roku prezentacja pierwszego akumulatorowego traktora ogrodowego z centralnym agregatem tnącym. Seria e-Ride to innowacyjne akumulatorowe traktory ogrodowe z koszem na trawę. Zasilane akumulatorami pozwalającymi kosić trawę do nawet 4000m2. Wydajnie i cicho. Bez spalin.Traktorek STIGA Estate Pro
Logo Cedrus
Cedrus - to stale rozwijająca się marka z długą tradycją. Wszechstronny asortyment od maszyn amatorskich do maszyn profesjonalnych.

CEDRUS to jeden z największych w Polsce dystrybutorów maszyn i narzędzi ogrodniczych oraz części i akcesoriów dla lasu i ogrodu. Naszym celem jest zaopatrzenie klientów w najwyższej jakości wyroby, od najlepszych dostawców na świecie, w jak najbardziej konkurencyjnych cenach.

W naszej firmy Cedrus każdy znajdzie coś dla Ciebie. Proponuje zarówno maszyny przeznaczone do użytku profesjonalnego, jak i domowego, części zamienne do tych maszyn, części do bardzo wielu innych urządzeń funkcjonujących na rynku, akcesoria, materiały eksploatacyjne, artykuły BHP, narzędzia itp.
Kosiarka o zerowym promieniu skrętu Ferris
NIP: 627-000-74-17,
Regon: 350000598
Kontakt z działem
ANTOM DLA PRZEMYSŁU
tel +48 32 355-00-46
tel. +48 792-939-451
Kontakt z działem
ANTOM DLA ZIELENI
tel.+48 608-200-204,
tel +48 32 355-00-45
Wszelkie prawa zastrzeżone Antom 2023
Wróć do spisu treści