pompy wszystkie rodzaje - Profesjonalnie dla przemyslu i zieleni

zieleń +48 (32) 355 00 45, kom. +48 608 200 204,
pompy uszczelnienia +48 (32) 355 00 46,
kom. +48 792 939 451, e-mail: biuro@antom.pl
Przejdź do treści
Pompy przemysłowe
Pompy przemysłowe, w swojej różnorodności, są projektowane w taki sposób, aby spełniać specyficzne wymagania różnych aplikacji, jednocześnie oferując rozwiązania zarówno dla delikatnych procesów, jak i dla tych wymagających wysokiej wytrzymałości i niezawodności. W różnych sektorach przemysłu odpowiednio dobrane pompy stanowią podstawowe narzędzie w obsłudze procesów produkcyjnych i operacyjnych. Są niezastąpione w przetwarzaniu, transporcie i zarządzaniu płynami, cieczami i szlamami, co decyduje o ich licznych zastosowaniach w przemyśle – od przemysłu chemicznego, przez przetwórstwo spożywcze, aż po nowoczesne systemy zarządzania zasobami wodnymi.
Praktyczne zastosowania pomp przemysłowych
Oferta pomp przemysłowych jest bardzo szeroka i zróżnicowana. Wybór urządzenia zależy od specyficznych wymagań aplikacji, w których jest ono wykorzystywane. Nasze pompy przemysłowe znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie:
-        wymagana jest precyzyjna kontrola przepływu, wysokie ciśnienie lub przetłaczanie mediów o wysokiej lepkości,
-        wymagany jest duży przepływ przy niższym ciśnieniu.
To urządzenia, których zastosowanie pozwala na optymalizację procesów produkcyjnych i operacyjnych, poprawę efektywności, niezawodność i ograniczenie kosztów operacyjnych w każdym środowisku przemysłowym.
Pompy przemysłowe w ofercie ANTOM
Starając się  jak najlepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania Klientów oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości pomp przemysłowych. W stałym asortymencie posiadamy pompy:
-        wyporowe – samozasysające, bezdławnicowe, zębate, z oscylującym tłokiem, magnetyczne, membranowe, wężowe, śrubowe,
-        wirowe – szlamowe, płuczkowe, chemiczne, zatapialne, ze sprzęgłem magnetycznym, pompy wodne.
Oferujemy również kompletne zestawy pompowe, które projektujemy i wykonujemy zgodnie z indywidualną specyfikacją klienta. Wybór wysokiej jakości dedykowanych zestawów pompowych to gwarancja efektywności energetycznej i niezawodności, a w wielu przypadkach także możliwość skalowania inwestycji i jej dalszej rozbudowy w miarę zmieniania się potrzeb przedsiębiorstwa.
Wszystkich zainteresowanych wyborem pomp przemysłowych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Zespół ANTOM odpowie na wszystkie pytania i pomoże w wyborze najlepszego rozwiązania dla Twojego biznesu.
NOWOŚĆ W ANTOM.
Szeroka gama wyjątkowych pomp higienicznych i armatury kontrolno-pomiarowej od jednego z największych producentów tego rodzaju pomp. Wyjątkowa relacja najwyższej jakości i korzystnej ceny.
Szeroka gama wyjątkowych pomp wyporowych, samozasysające, bezdławnicowe, zębate, z oscylującym tłokiem, magnetyczne, membranowe, wężowe, śrubowe
Szeroka gama pomp wirowych. Szlamowe , płuczkowe, chemiczne, zatapialne, ze sprzęgłem magnetycznym, pompy wodne
Kompletne zestawy pompowe - skidy. Projektowane i budowane pod indywidualne życzenia klientów, lub standardowe według istniejacych baz danych z projektami.
IVAC transport pneumatyczny każdego rozadzu materiału od cieczy, szlamów po ciała stałe.
ROZWIAZANIA DLA PRZEMYSŁU RENOMOWANYCH ŚWIATOWYCH FIRM
Najlepsi dostawcy z całego świata zapewniają stały kontakt z najnowszą techniką, programy szkoleń i ciągły rozwój.
SIŁA W RÓŻNORODNOŚCI. NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA Z CAŁEGO ŚWIATA.
NIP: 627-000-74-17,
Regon: 350000598
Kontakt z działem
ANTOM DLA PRZEMYSŁU
tel +48 32 355-00-46
tel. +48 792-939-451
Kontakt z działem
ANTOM DLA ZIELENI
tel.+48 608-200-204,
tel +48 32 355-00-45
Wszelkie prawa zastrzeżone Antom 2023
Wróć do spisu treści