Rębaki firmy Forst - Profesjonalnie dla przemyslu i zieleni

zieleń +48 (32) 355 00 45, kom. +48 608 200 204,
pompy uszczelnienia +48 (32) 355 00 46,
kom. +48 792 939 451, e-mail: biuro@antom.pl
Przejdź do treści

CO SZCZEGÓLNEGO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

Jesteśmy w Polsce dystrybutorem nowych rębaków firmy Forst oraz oferujemy również szeroką gamę używanych rębaków regenerowanych fabrycznie.

ST6P
Rębaki stworzone przez firmę Forst w oparciu o jej wieloletnie doświadczenie z dystrybucją i serwisem rębaków innych renomowanych producentów.
Först ST6P jest najszybszą, najbardziej agresywną i najsolidniejszą maszyną w swojej klasie, co czyni ją najlepiej sprzedającym się rębakiem benzynowym o rozmiarze 6 cali w Wielkiej Brytanii i Europie.

Sercem maszyny jest znany w branży system rolek podających FörstGrip i system koła rębakowego Först, które zapewniają tej maszynie niezrównaną wydajność w przetwarzaniu wszystkich rodzajów materiałów.

Koncentrując się na jakości i trwałości, ST6P wykorzystuje tę samą komorę rozdrabniania, koło rębakowe, system rolek podających i kosz zasypowy , co jego starszy brat, ST6D, ale ma solidne pokrywy z GRP, krótsze podwozie i znacznie lżejszy silnik benzynowy. Próg wagi 750 kg dla kierowców bez prawa jazdy kategorii B+E. Wystarczy kategoria prawa jazdy B.
Rębaki na kołach
Rębaki na kołach to doskonały, poręczny sprzęt, który można ciągnąć za różnymi pojazdami. Nasze rębaki można rejestrować do ruchu po drogach publicznych a model ST6P i TT6P dodatkowo wymaga wyłacznie prawa jazdy kategorii B. Rębaki te, jako przyczepa lekka do 750kg, są preferowane przez wypożyczalnie sprzętu, ponieważ są wygodne dla klientów.
Rębaki na gąsienicach
Rębaki na gąsienicach są szczególnie polecane do pracy w trudnodostępnych miejscach.
Jeżeli pracujesz w takim terenie a równocześnie w niesprzyjających warunkach pogodowych, to warto pomyśleć o takiej maszynie. Jeżeli pracujesz w pasach drogowych i musisz zjechać z utwardzonej drogi to rębak na gąsienicach może okazać sie bardzo pomocny. Cięższe rębaki na kołach mogą zakopać się w gruncie, a wyciągniecie ich może stwarzać problemy. Czasami, nawet samochód z napędem na cztery koła może nie poradzić sobie w takiej sytuacji. Jeżeli rębak na gąsienicach będzie nawet cięższy od rębaka na kołach, to duża powierzchnia gąsienic zmiejsza naciski jednostkowe i pozwala na łatwiejsze poruszanie sie w terenie. Rębaki na gąsienicach są samojezdne i stojący na nim operator może dotrzeć w miejsca, gdzie wjazd całym zestawem samochód i rębak nie byłby możliwy.
Rębaki na PTO - brak
Jeżeli chcesz porządny rębak do swojego ciągnika, a nie jakąś "popierdółkę" to zgłoś sie do nas.
Rębaki na PTO to profesjonalny sprzęt posiadajacy takie same cechy rozdrabniające jak modele na kołach czy gąsienicach.
Wydaje ci się że rębaki na WOM (PTO) od różnych producentów nie bardzo sie różnią, to sprawdź na początek ile ważą.
To może Ci dać pewną wskazówkę na czym zaoszczędzono.
Moc, wydajność i niezawodność

Oferujemy również rębaki używane sprawdzone fabrycznie. Rębaki te pochodzą od klientów z Wielkiej Brytanii, którzy pozostawiają je w rozliczeniu przy zakupie nowych. Zanim trafią do nas, są kompleksowo sprawdzane przez serwis Forst, wymieniane są wszystkie wymagające tego części i maszyna jest przygotowywana do pracy. Trwa to zazwyczaj 4-5 tygodni.  

Posiadamy liczne referencje od zadowolonych klientów, którzy kupili również takie maszyny używane. Chetnie dzielą się opiniami.
Jeżeli masz dość maszyn do których musisz z mozołem wpychać zielony wsad, które się często zapychaja na iglakach, liściach, cyprysach to te maszyny zmienią twoja pracę.

Wykonasz ją szybciej, wydajniej i z mniejszym nakładem pracy. Dzisiaj każda godzina to koszt. Zacznij więc oszczędzać.    
ST6_696x600_bt
poznaj rębaki Forst w pracy. obraz i film mówią więcej niż słowa.
Galeria filmów poniżej
NIE TRAĆ CZASU I PIENIĘDZY
Używajac tego sprzętu zawsze wykonasz swoją nawet najcięższą pracę.

                                                                                                                                                    Z łatwością opanujesz jego obsługę oraz będziesz pod wrażeniem jego wydajności.
NIP: 627-000-74-17,
Regon: 350000598
Kontakt z działem
ANTOM DLA PRZEMYSŁU
tel +48 32 355-00-46
tel. +48 792-939-451
Kontakt z działem
ANTOM DLA ZIELENI
tel.+48 608-200-204,
tel +48 32 355-00-45
Wszelkie prawa zastrzeżone Antom 2023
Wróć do spisu treści