Maszyna do laserowego czyszczenia, spawania - Profesjonalnie dla przemyslu i zieleni

zieleń +48 (32) 355 00 45, kom. +48 608 200 204,
pompy uszczelnienia +48 (32) 355 00 46,
kom. +48 792 939 451, e-mail: biuro@antom.pl
Przejdź do treści
Przemysł > Laserowe czyszczenie
Światłowodowy laser czyszczący
Laserowa maszyna czyszcząca
Modele laserów ciągłych od 1000W do 3000W
lasery pulsacyjne 100W, 200W, 300W, 500W, 1000W
lasery do cięcia, plotery CNC  
Laser iGCL-HC
WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIA
Usuwanie rdzy

Maszyna do laserowego czyszczenia i spawania: Precyzyjne rozwiązanie w usuwaniu rdzy

Usuwanie żużla z kamienia

Usuwanie żużla z kamienia

Polerowanie stali nierdzewnej

Polerowanie stali nierdzewnej

Usuwanie warstw farby

Usuwanie warstw farby

Teksturowanie laserowe

Teksturowanie laserowe

Czyszczenie laserowe spawów

Czyszczenie laserowe spawów

Usuwanie powłok

Usuwanie powłok

Czyszczenie części

Czyszczenie części

Usuwanie oleju

Usuwanie oleju

Czyszczenie opraw optycznych

Czyszczenie opraw optycznych

Laserowe odrdzewianie

Laserowe odrdzewianie

Czyszczenie bębnów kół

Czyszczenie bębnów kół

JAK PRAWIDŁOWO DOBRAĆ LASEROWE URZĄDZENIE CZYSZCZĄCE

Przemysłowe laserowe maszyny czyszczące do usuwania rdzy z metali.
Rozwój technologii światłowodowej przyniósł branży zmiany technologiczne i ogromny postęp. Technologia światłowodowa jest stosowana nie tylko w projektach cięcia metalu, ale jest również szeroko stosowana w dziedzinie czyszczenia metalu. Laser czyszczący wprowadza nowy rozwój w branży czyszczenia.


Istnieją różne metody czyszczenia w tradycyjnym przemyśle sprzątającym, ale większość z nich wykorzystuje środki chemiczne i metody mechaniczne do czyszczenia. Te metody powodują zanieczyszczenie środowiska, a także mogą zaszkodzić zdrowiu pracowników. W związku z tym coraz mniej osób stosuje tego typu środki chemiczne w produkcji przemysłowej i sprzątaniu. Ale jak znaleźć wolną od zanieczyszczeń i skuteczną metodę czyszczenia? Laser czyszczący światłowodowy stwarza możliwości dla branży czyszczenia.


Technologia czyszczenia laserowego ma właściwości niekorozyjne i bezkontaktowe i nadaje się do przedmiotów z różnych materiałów, w tym materiałów metalowych, materiałów kamiennych i materiałów gumowych. Będzie to najbardziej niezawodna i skuteczna opcja czyszczenia w przyszłości. Jednocześnie laser czyszczący może rozwiązać problemy, których nie można rozwiązać tradycyjnymi metodami czyszczenia.


Światłowodowy laser czyszczący ma stabilną wydajność i precyzyjne pozycjonowanie czyszczenia, które może skutecznie usuwać małe cząsteczki zanieczyszczeń i rdzę metalową. Dostępne są lasery światłowodowe o dużej mocy 1000W-3000W, które mogą skutecznie czyścić powierzchnię różnych materiałów, z wysoką czystością, bez materiałów eksploatacyjnych, oszczędnością energii i ochroną środowiska. Wyposażony w ręczny pistolet do czyszczenia laserowego, może elastycznie reagować na różne obiekty i kąty, a także jest lekki i łatwy w obsłudze.

Laserowa maszyna do czyszczenia: Jak działa laser czyszczący

Światłowodowy laser czyszczący jest również znany jako metalowy odrdzewiacz laserowy oraz laser do czyszczenia rdzy. Ponieważ jest używany głównie do silnego usuwania rdzy i odkażania powierzchni metalowych, może skutecznie usuwać warstwy tlenków metali i zabrudzenia z farb powierzchniowych. Może być również stosowany do czyszczenia plam na powierzchni szkła, czyszczenia bezdotykowego, w celu ochrony powierzchni kruchego materiału.


Urządzenia do czyszczenia laserowego to nowa generacja zaawansowanych technologicznie produktów do czyszczenia powierzchni. Jest łatwy w instalacji, sterowaniu i wdrażaniu automatyzacji. Dzięki prostej obsłudze, przełączaniu zasilania, można uzyskać czyszczenie bez odczynników chemicznych, mycia medium i brudnej wody. Laser czyszczący ma wiele zalet ręcznej regulacji ostrości czyszczenia powierzchni.  Może również usuwać powierzchnię żywicy, tłuszczu, plam, brudu, rdzy, powłoki, farby z przedmiotów.


Każda jednostka laserowego urządzenia czyszczącego może konsekwentnie zapewniać wysoką wydajność, niezawodność i praktyczną bezobsługowość. Jeśli chcesz kupić tanią maszynę do czyszczenia laserowego, zawsze możesz skonsultować się i uzyskać pomoc.
JAK PRAWIDŁOWO DOBRAĆ SPAWARKĘ LASEROWĄ

Przewodnik dla Ciebie jak najlepiej wybrać spawarkę laserową.
Wraz z rozwojem i dojrzałością technologii laserowej spawarka laserowa jest szeroko stosowana w wielu gałęziach przemysłu. Spawanie laserowe jest zupełnie nową metodą spawania i może realizować zgrzewanie miejscowe, zgrzewanie doczołowe, zgrzewanie prętowe, zgrzewanie uszczelnieniowe, itp. Ma wysoki stosunek głębokości do szerokości, mały rozmiar spoiny, niewielki obszar wpływu ciepła, niewielkie odkształcenia i szybkie spawanie.Jeśli po raz pierwszy kupujesz spawarkę laserową, konieczne jest poznanie kilku wskazówek na początek. Wybierając spawarkę laserową, możesz wziąć pod uwagę następujące aspekty.1. Jak wybrać typ lasera
Twoja spawarka laserowa może być wyposażona w jeden z dwóch typów laserów: pulsacyjny lub ciągły. Który wybrać, zależy od grubości spawanego materiału.

Lasery impulsowe działają na cienkie i lekkie metale, zapobiegając ich deformacji lub stopieniu. Ten typ spawarki laserowej jest używany głównie do spawania blach, żyletek, złotych ogniw jubilerskich i innych materiałów.

Lasery ciągłe są używane głównie do spawania grubych elementów metalowych i są szczególnie skuteczne w przypadku metali ogniotrwałych. Użycie tego typu spawarki laserowej na części, która jest zbyt cienka, może spowodować jej uszkodzenie.


2. Jak dobrać moc spawarki laserowej
Generator lasera jest podstawą sprzętu laserowego. Ogólnie rzecz biorąc, im wyższa moc spawarki laserowej, tym głębsza będzie głębokość spawania. Na przykład. Jeśli wymagana jest głębokość spawania od 0,5 mm do 3 mm, wówczas zapotrzebowanie może spełnić spawarka laserowa o mocy 1000 W. Ale należy zauważyć, że jeśli jest to zgrzewanie penetracyjne lub zgrzewanie punktowe, możesz wybrać spawarkę laserową o mocy 1000 W; jeśli jest to spawanie ciągłe, lepiej jest użyć lasera o większej mocy. Bardziej odpowiedni jest wybór spawarki laserowej o mocy 1500 W lub 2000 W.

Jeśli nie masz pewności, jakiej spawarki laserowej użyć, możesz skonsultować się online, a nasz personel Ci pomoże.

Spawarka laserowa

3. Jak wybrać konfigurację spawania laserowego
Konfiguracja spawarki laserowej obejmuje wiele aspektów, a konfiguracja spawarki laserowej do różnych celów jest inna. Na przykład spawanie form spawalniczych, spawanie biżuterii, spawarki laserowe z transmisją światłowodową itp., Cena naturalnie różni się w zależności od sprzętu. Kupując spawarkę laserową, należy wybrać odpowiednią maszynę w zależności od rodzaju produktu, technologii przetwarzania i wymagań przetwarzania.


4. Jak wybrać najlepszego dostawcę spawarki laserowej
Przede wszystkim należy ocenić, czy jest to profesjonalny producent sprzętu laserowego, aby w pełni zagwarantować jakość maszyny. Po drugie, bardzo ważny jest również serwis posprzedażowy dostawcy spawarki laserowej. Zapewniamy bezpłatne wsparcie techniczne i szkolenia. W trakcie użytkowania maszyny w każdej chwili odpowiemy na pytania techniczne i pomożemy szybko stać się doświadczonym operatorem spawarki laserowej.

Jeśli wybierasz sprzęt do spawania laserowego, możesz zostawić nam wiadomość, nasz personel skontaktuje się z Tobą i przedstawi najlepszy plan zakupu spawarki laserowej.
CO ZAWIERA ZESTAW
Głowica czyszcząca
Głowica czyszcząca
Profesjonalna agregat wody lodowej dla przemysłu
Profesjonalna agregat wody lodowej dla przemysłu
Źródło lasera MAX
Źródło lasera MAX
System sterowania i ekran dotykowy
System sterowania i ekran dotykowy
Ochrona obiektywu
Ochrona obiektywu
 Szklane gogle ochronne
Szklane gogle ochronne
Moduł HCS2000
Moduł HCS2000
Linia przyłączeniowa
Linia przyłączeniowa
Chusteczki do wycierania obiektywu testowego
Chusteczki do wycierania obiektywu testowego
Maszyna do czyszczenia laserem światłowodowym  1000 W
Typ lasera
Światłowód
Tworzenie impulsów
Q-Switched (współczynnik jakości)
Średnia moc (W)
1000W MAX
Średnia moc (W),
 
Zakres wyjściowy (jeśli jest regulowany)
0-1000
Długość fali lasera
1080nm
Częstotliwość impulsu
 
(KHz), Zakres
30-80
Skuteczność czyszczenia (m2/h)
12
Szerokość skanowania (mm)
10~150
Oczekiwana ogniskowa (mm)
160mm
Długość włókna (m)
10m
Typ chłodzenia
Chłodzenie wodne
  
Moc   wejściowa
  
Jednofazowy 220V, 50/60H
Prąd
14A
Pobór mocy (W)
6000W (w tym agregat chłodniczy)
Wymiary maszyny (mm3)
850x450x720mm
Waga netto
115 kg
Gwarancja MAXCOOL
Trzyletnia gwarancja na całą maszynę, uszkodzenia inne niż ludzkie, z wyłączeniem materiałów eksploatacyjnych; dwa lata dla generatora, jeden rok dla wrzeciona i falownika.
Wsparcie MAXCOOL
W okresie gwarancyjnym, bezpłatna wymiana lub konserwacja; Poza okresem gwarancyjnym świadczone są bezpłatne porady techniczne oraz odpłatny serwis . Dożywotnie bezpłatne aktualizacje oprogramowania
Instrukcje MAXCOOL
Angielska oraz polska wersja instrukcji lub wideo zostanie wysłane wraz z urządzeniem.
24 godzinne wsparcie
Personel posprzedażny może dostarczyć 24-godzinną obsługę posprzedażną, WhatsApp, e-mail, WeChat lub zdalne wsparcie.
Wsparcie na świecie
Inżynierowie lub zewnętrzni dostawcy usług współpracujących mogą naprawiać maszyny za granicą.
Rejestracja gwarancji
Maszyny CNC sprzedawane przez dealerów muszą być zarejestrowane w MAXCOOL w ciągu 30 dni od zakupu, aby móc korzystać z gwarancji.
NIP: 627-000-74-17,
Regon: 350000598
Kontakt z działem
ANTOM DLA PRZEMYSŁU
tel +48 32 355-00-46
tel. +48 792-939-451
Kontakt z działem
ANTOM DLA ZIELENI
tel.+48 608-200-204,
tel +48 32 355-00-45
Wszelkie prawa zastrzeżone Antom 2023
Wróć do spisu treści